در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
تشک طبی
ترجمه مقالات
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :article-translation
تاريخ: 1395/11/18  ساعت: ۰۷

ترجمه تخصصي نيازمند مترجم متخصص است. مترجمي كه به متن تخصصي اشراف كامل داشته باشد. اصطلاحات تخصصي را بداند و بتواند براي آن واژگان معادل مناسب جايگزين كند. مترجم متخصص بايد بتواند با توجه به دانش تخصصي خود نسبت به موضوع و تسلط كامل به زبان انگليسي، ترجمه را با بهترين كيفيت و در اسرع وقت انجام دهد.
گروه مترجمان ترنسون در همه ي زمينه ها مترجمان متخصص و مجرب دارد كه در ذيل به برخي از آنها اشاره مي كنيم:

ترجمه تخصصي مديريت
ترجمه تخصصي برق
ترجمه تخصصي كامپيوتر
ترجمه تخصصي مكانيك
ترجمه تخصصي اقتصاد
ترجمه تخصصي عمران
ترجمه تخصصي روانشناسي
ترجمه تخصصي برندينگ
.
.
.

ترجمه تخصصي متون و مقالات تخصصي انگليسي به فارسي و همچنين فارسي به انگليسي در زمينه هاي مختلف توسط مترجمان متخصص و مجرب. ترجمه تخصصي مقاله در زمينه مديريت در رشته هاي مختلف اين رشته از جمله رشته مديريت بازرگاني، MBA، مديريت اجرائي، مديريت دولتي و غيره و گرايش هاي مختلف و متنوع رشته مديريت از جمله گرايش مالي، منابع انساني، گردشگري، بازاريابي و ...
ترجمه تخصصي متون رشته هاي فني مهندسي از جمله ترجمه مقالات ISI در رشته هاي مختلف از جمله رشته مهندسي برق، كامپيوتر، عمران، مكانيك و ديگر رشته ها و گرايش ها. ترجمه متون تخصصي بايستي توسط مترجمان متخصص در زمينه متن ترجمه انجام شود تا ترجمه اي كه ارائه مي شود كيفيت بسيار خوبي داشته باشد. از اين رو، ترنسون ترجمه متون تخصصي را توسط مترجمان متخصص در همان رشته انجام مي دهد تا ترجمه اي كه انجام مي شود ترجمه اي روان و سليس باشد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :article-translation
تاريخ: 1395/10/30  ساعت: ۰۸

شما مي توانيد ترجمه مقالات را به ما بسپاريد. گروه مترجمان ترنسون ترجمه متون تخصصي، ترجمه مقالات ISIو ترجمه ديگر مقالات را براي شما انجام مي دهد. كيفيت بالاي ترجمه، سرعت عمل و قيمت ارزان از مزاياي كار ترنسون است. براي سفارش ترجمه تنها كافي است فرم سفارش ترجمه را تكميل بفرماييد. لازم به ذكر است ترجمه انجام شده به صورت تايپ شده در اختيار شما قرار خواهد گرفت و قبل از تحويل توسط ويراستاران ترنسون ويرايش مي شود تا ترجمه اي كه در اخيار شما قرار مي گيرد از كيفيت بالايي برخوردار باشد. ترجمه مقالهدر ترنسون توسط مترجمان مجرب و متخصص در حوزهترجمه انجام مي شود تا اصطلاحات تخصصي با واژگان معادل مناسب جايگزين شوند و ترجمه اي روان و سليس در اختيار شما قرار گيرد.

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :article-translation
تاريخ: 1395/10/30  ساعت: ۰۸

امروزه مقالات علمي نقش اساسي در پيشرفت علم و توسعه تكنولوژي ايفا مي كنند و مقاله به ابزاري براي گسترش و انتقال يافته هاي محققين بدل گشته است. سرعت توليد مقالات علمي روز به روز در حال افزايش است و محققين براي انجام تحقيقات خود از اين مقالات بهره مي برند. زبان رايجنگارش مقالات ISIزبان انگليسي است. از اين رو نياز است تا محققين يا به زبان انگليسي تسلط داشته باشند و يا از ترجمه فارسي آن استفاده كنند.ترجمه مقالات علمي كار آساني نيست و نياز به دانش و تخصص دارد و مي بايستي توسط مترجمين متخصص انجام شود تا كلمات و عبارات به درستي ترجمه شوند. از سوي ديگرترجمه مقاله از زبان انگليسي به فارسي بايد بسيار روان و گويا باشد.
گروه مترجمان ترنسونرا فارغ التحصيلان دانشگاه هاي معتبر كشور تشكيل مي دهند كه هر كدام در زمينه خاصي تخصص دارند. اين مترجمان سال ها تجربهترجمه مقالات ISIو ديگر مقالات را از انگليسي به فارسي و از فارسي به انگليسي داشته اند و مهمتر آنكه دغدغه هاي دانشجويان و محققين را نسبت بهترجمه مقالات از قبيل زمان تحويل ، قيمت، ترجمه مناسب و روان و ... را درك مي كنند. گروه مترجمان ترنسون ترجمه مقالات ISI را در هر زمينه اي با بهترين كيفيت و قيمتي مناسب براي شما عزيزان انجام مي دهد.

مراحل انجام ترجمه:

:
برچسب‌ها:

نويسنده :article-translation
تاريخ: 1395/10/30  ساعت: ۰۸

گروه مترجمان ترنسون انواع خدمات ترجمه را انجام مي دهد. شما مي توانيدترجمه انواع متون تخصصي و عمومي از انگليسي به فارسي و از فارسي به انگليسي را با اطمينان به ما بسپاريد. سفارش سريع تنها با تكميل فرم سفارش ترجمه.

برخي از خدمات ترنسون :

 • ترجمه متون تخصصي
 • ترجمه مقالات ISI
 • ترجمه فوري
 • ترجمه فيلم و فايل صوتي
 • ترجمه كتاب
 • ترجمه مقاله
 • ترجمه وب سايت

 

:
برچسب‌ها:

[ ]